Březen 2013

Som velice debilní člověk

23. března 2013 v 10:51 | LOL |  Diary
Ahoj! :) Dneska je konečně výkend! No já měla prodlouženej víkend až dost, že mě to doma přestalo bavit.. Aby jste věděli, ve škole jsem se prakticky učila jen jeden den v pondělí. V úterý byla kalamita a to nás nechala mamka s bráchem doma, ve středu jsme měli oslavy 20 let víročí školy a od čtvrtka jsem doma... Takže nuda jak vyšitá, ale taky jsem ráda, že jsem se nemusela nějak učit, ale budu to muset všechno dohánět a to se mi nelíbí... Musím od někoho sehnat předměty na opsání a úkoly do češtiny, protože tam když chybíte, tak ten úkol stejně musíte mít... Ajkaramba!
No a k nadpisu... nic jinýho mě nenapadlo, ale co no. Je to pravda.. :D Pomalu a jistě se k nám blíží Velikonoce a to bude zase můj zadek trpět. On je to jedinej den, kdy kluci mlátěj mě a ne já je :D Proto taky můj zadech dostane modrou až nafialovělou barvu... Ještě štěstí, že bydlím na vesnici a 27 km od naší školy a tím pádem i 27 km od kluků ze třídy, kteří mě opravdu musejí láskou sežrat! :D No i víc jak 27 km.. někteří bydlej ještě dál... jupíí!!!!!!
O Velikonocich: Dobrý den, je du Pája?
Mamka: Máš tu spolužáky!
Já: Néé!!!!!!!!!!
Mamka: Dělej!
Já: T těm dveřím mě živou nedostaneš! / a utíkám se schovat na půdu nebo pod postel nebo ještě líp, zamřít se v koupelně nebo na záchodě :)

The Ende a já pádím ze sebe udělat aspoň minimálně napodobeninu člověka....

Two!

22. března 2013 v 13:59 | LOL |  Outfits
Tak, jak jsme psala před tím, tvořila jsem zase nějaký ten outfit :)
Celkem hodně lidí mi říká, že jako mám vkus a tak, jenže já se pak podle toho neoblíkám. Prostě mám skříňě, kde je to moje milovaný a pohodlný oblečení a na nějaký sukně a šaty, uplý topy a různý takový ty věci kašlu. Doplňky jak si můžete všimnout na mých výtvorech většinou celkem chybí.. To je taky proto, že já nemám ráda takový ti až moc přeplácaný outfity. Já zastávám spíš takový ty gumový a silikonový náramky pro každou příležitost a nějakej ten řetízek.
A taky už mě napadlo vám fotit moje oblečení do školy, co mám jakej den na sobě atak, jenže sem si uvědomila, že to by nebylo nějak zajímavý. Tričko, mikyna, džíny, tenisky... Prostě to je moje.. Ale už nebudu kecat a tady je můj výtvor :)
Tady teda ty doplňky jsou no.. :))

Zápal kosti od blbosti

22. března 2013 v 13:14 | LOL |  Diary
Tak zase jsem doma.... Jelikož jsem včera ráno zvracela, tak jsme i dneska doma. Mamka mě rači do školy nepustila, protože by hrozilo, že bych k ní přišla do nemocnice a to by zase měla šok jako minulej rok.
Dám vám radu... Když celé dopoledne nic nejíte, nepřejídejte se pak pizzou a na večer zas nic nejezte. To vám zaručí, že budete zelení. Já mám výhodu, že na mě moc lidí nepozná, kdy je mi blbě a kdy je mi dobře, protože já jsem pernamentně bílá jak stěna.
Jinak vám mileráda doporučím film Panna nebo Orel? Včera jsme se totiž na něj dívala a skvěle jsem se u toho bavila. Nebo i film Divoška. Možná to znáte pod názvem Wild Child nebo Puberťačka. Taky jsem se u toho moc dobře bavila :)
No jo, když jsou dlouhé chvíle, takový odpůrce holčičích a romantických filmů se taky rád podívá na takovej film :)
Jinak často ještě koukám na Pretty Little Liars a na The Laing Game nebo jak se to píše. No a pak taky HIMYM a TBBT... To je u mě klasika :)
Tak dyž jsme tak začala ty filmy a seriály.. Napíšu vám sem seznam takovejch těch filmů, který se mi opravdu líbí a jsem schopná na ně koukat pořát dokola :)
Sněhurka a Lovec
Bez dechu
Scott Pilgrim vs. The world
Jak vytrhnout verlibě stoličku
Jak dostat tatínka do polepšovny
Let's Dance 2,3,4 (4. díl je podle mě nejlepší! 1. díl se mi nelíbí!)
Paranormal Activity 1,2,3,4 (4 je už taková, taková prostě už moc mosmisli, ale taky dobrá)
Super náhradník
Persi Jackosn- Zloděj blesku
Twilight saga 1,2,3,4/1,4/2 (nejsem příznivec 4/1, ale stejně na to koukám pořád)
Hunger Games Aréna smrti (na dvojku se chystám pak do kina, až víjde)
Co ta holka chce
Hotel Transylvánia
Rebelka
Červená karkulka ( Jak tam hraje Amanda Seyfried)


Určitě se na nějakej film z tohohle seznamu podívejte :) A teď du zase vytvořit nějaký oufit :)

Everything At Once

21. března 2013 v 10:59 | LOL |  Songs

Tuhle písničku jsem slyšela prvně na reklamu win8. Zalíbila se mi, ale nevěděla jsme jak se jmenuje. Pak ji hráli na lyžáku a nakonec mi ji kamarádka, která se mnou byla na pokoji postala na mobil :)
Celý ten klip se mi ohromě líbí :)

One!!! :)

21. března 2013 v 10:37 | LOL |  Outfits

Jsem doma a hrozně se nudím, takže tady je pár mých výtvoru :) Jenom dva...No bude jich přibívat XD
P.S: miluju značku lacoste, ale kromě košile nemám nic od tý značky :D

Lyžák 2013

20. března 2013 v 20:41 | LOL |  Diary
Ahoj.. :) Po dlouhé době zase píšu.. :) Dlouho jsem tu opravdu nebyla. Bylo to tím, že jsme se ohromě těšila na hory a nemyslela jsem na nic jiného, než jaké to bude zase stát na lyžích.
Takže.. byli jsme v Malé Moránce, chata Kopřivná. Chata byla totální luxus, ale to jídlo... Zdálo se mi, že když jsem byli prostě škola, tak nám vařili blafy. No prostě fůůj! Buchtičky s krémem.. krém vypadal jak sopel a mnoho dalších ohavnejch jídel..
Sjezdovka byla perfektní..! Nejlepší byla z rána, rotože tam byl manžestr a na tom se krásně lyžovalo. Sjezdovka byla dlouhá asi něco přez jeden kilometr, takže nějak zvlášť dlouhá... Nebyla náročká, ale když odpoledne se lyžovalo a už nebyl manžest, tak byly u jednoho dost ošemetnýho a prudkýho kopce ledový plotny a hrozně se to smýkalo, takže to bylo o hubu.
První den mě chtěli u zařazování dát do 3. družstva, což jsou úplní začátečníci, protože jsme jim to sjela pluhem. Taky ne, když jsem na lyžích stála po dvou letech... Naštestí mě dali teda do druhýho druelej týden byl boží a na konci.. v pátek jsme jely závod v maxi slalomu.. Já zkončila třetí z holek :), ale myslím, že i třetí celkově, protože jsem to srovnávala z klukama. Tak tady máte pár fotek, jak vypadala sjezdovka a můj výtvor! Gumový medvídci v energeťáku :*kově, co jsem porovnávala časy s klukama.