Lyžák 2013

20. března 2013 v 20:41 | LOL |  Diary
Ahoj.. :) Po dlouhé době zase píšu.. :) Dlouho jsem tu opravdu nebyla. Bylo to tím, že jsme se ohromě těšila na hory a nemyslela jsem na nic jiného, než jaké to bude zase stát na lyžích.
Takže.. byli jsme v Malé Moránce, chata Kopřivná. Chata byla totální luxus, ale to jídlo... Zdálo se mi, že když jsem byli prostě škola, tak nám vařili blafy. No prostě fůůj! Buchtičky s krémem.. krém vypadal jak sopel a mnoho dalších ohavnejch jídel..
Sjezdovka byla perfektní..! Nejlepší byla z rána, rotože tam byl manžestr a na tom se krásně lyžovalo. Sjezdovka byla dlouhá asi něco přez jeden kilometr, takže nějak zvlášť dlouhá... Nebyla náročká, ale když odpoledne se lyžovalo a už nebyl manžest, tak byly u jednoho dost ošemetnýho a prudkýho kopce ledový plotny a hrozně se to smýkalo, takže to bylo o hubu.
První den mě chtěli u zařazování dát do 3. družstva, což jsou úplní začátečníci, protože jsme jim to sjela pluhem. Taky ne, když jsem na lyžích stála po dvou letech... Naštestí mě dali teda do druhýho druelej týden byl boží a na konci.. v pátek jsme jely závod v maxi slalomu.. Já zkončila třetí z holek :), ale myslím, že i třetí celkově, protože jsem to srovnávala z klukama. Tak tady máte pár fotek, jak vypadala sjezdovka a můj výtvor! Gumový medvídci v energeťáku :*kově, co jsem porovnávala časy s klukama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama