21-04-2013

21. dubna 2013 v 18:09 | LOL |  Diary
Zdravím vás! :)) Sice bych měla přestat snít o tom, že to někdo čte, ale já prostě věřím, že si to někdo aspoň někdy přečte.. :)
Dneska u mě byla kamarádka :) CELÝ DEN! :)) Ráno jsme byly na kolech u nádraží a chtěly jsme jet do sousední vesnice za spolužačkou, ale nějak nám nedošlo, že by sme pak musely šlapat ultra prudnej kopec, a to se nám samozřejmě nechtělo. Tak sme to obrátily a jely za most... Pka sme jely k nám a koukaly na 2 Broke Girls. Pak odjela dom na oběd a za 15 min tak plus mínus byla zase u mě a pokoušely sme se cosi udělat. Někde zase viděla, jak udělat žížalky gumový atak sme se o to pokusily. Jenže to želé bylo hnusný, nebylo to asni trošičku sladký a do brček se to nedostalo, takže sme měly smůlu. Taky sme udělaly nanuky, ale snědly jsme je jako tříšť :D No a koukaly sme na The Secret Circle a zase 2 Broke Girls :))
No a teď přijela babička z dědou, mamka přijede kolem 7 a já musím jít psát čtenářák.. :'( Normální sem stratila, tak to píšeu na ntb a pak to budu zakládat do desek.. :D
Tak jde se na to.. :OOO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama