Jop! :)) Konečně bude zase výkend.. :))

18. dubna 2013 v 20:47 | LOL |  Diary
Tak jo... Měla bych se jít pomalu učit.. Nevím proč ale nejlíp se mi to učí navečer, protože jsem zoufalá a dávám do toho všechno.. Zítra píšeme bižulu, zkouší z děkáku (na ten sem se ani nepodívala), zkouší konverzaci z němčiny, a to je myslím všechno. Žer učitelé vždycky naplánuou písemku na pátek... To nechápu.. Achjo.. Ale dobrý na tom je, že se pak nebudu muset už chvíli učit.. Budu to mít za sebou.. No ikdyž... Končím kecáním o škole...
Jop! :) Zítra je pátek... :3 Konečně! :D Půjdu s kamamrádkou ven.. :) Už se nemůžu dočkat... A ještě s tí budu asi celý víkend, tak to se mám an co těšit! :D Zítra, jelikož mamka asi někde bude, tak u ní asi budu dost dlouho, nebo budem venku dost dlouho! :D to je tak supeer! :)))
joo!! :D K tomu, co jsme ještě chtěla... :/ Jo! Jelikož je ten výkend, snad bude celkem hezky... napište do komentářů, co bych mohla udělat..Mohla ybch něco nafotit, něco natočit, udělat nějaký hodnocení (jako třeba laky atd...) , napsat zase nějakej článek, na který dáte téma vy. Že bych napala něco, co vás zajímá a tak... Třeba napíšete hudba a já pak napíšu článek k tomu... Snad chápete :D Nebo ještě třeba udělat nějakou koláž na téma co napíšete... no nápadů je hodně.. :) Tak napište :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama