Můj styl tance

7. dubna 2013 v 16:54 | LOL |  Dance
Abych se přiznala, sama nějaký určitý styl nemám... Spíš freestyle. Většinou neskládám choreografie,a le jen tak tancuju na nějakou písničku, která má dobrý rytmus...
Vždycky se pokouším něco nového se naučut,
ale stejně, co s enaučím pak kombinuju z tím, co stále tancuju.. :D Takže takovej mix všeho možnýho.. :)
hodně mě baví tancovat, ale většinou choreografie dělám takový, že to třeba někdo nezvládne (ne že by to bylo těžký). Takže rači tancuju buďto sama freestyle, nebo sama sobě zkládám chorošku a nebo poslední možnost, tancuju choreografii, kterou už někdo vymyslel :D
Poslední dobou sem spíš tancovala na pomalé písničky a pokoušela se zkoušet různé prvky výrazového tance, který hodně obdivuju. Je to krásný! Když to někdo umí, je to opravdová nádhera. Tak i onak sem příznivcem i klasického tance, takže balet někdy zkouším, ale ne že by mi to šlo... Spíž se pokouším o nějakou tu složitější piruetu a skoky a třeba to kombinuju z moderním tancem a tak.
Ale opravdu miluju tanec rukou nebo jak se tomu říká. Ty různá gesta zohýbáním rukou s prsty a tak.. Snad víte co myslím. Hrozně se mi líbí taky tanec v podání Chachy! Já ji hrozně zbožňuju a je to dáse říct můj vzor :)

Víc v C.Č.

Jak to začalo

Už od 1. třídy jsem chodila v naší škole do tanečáku. Tancovali jsme coutry a já byla se svým bráchou a oba dva jsme z toho byli "nadšení". Znáte to... Každá škola chce, aby žáci se zapojili do nějakých kroužků a tak. A jelikož jsem chodila do zborů a hudebky, tak sem začala chodit i do tanečáku. Učitelka nás taky po zkupinkách nahrávala, ale ještě nám to nedala, protože se jí prý nějak porouchala kamera.
Pak jsme myslím tak rok nechodila do žádnýho tanečáku a jen do ZUŠky. Pak sem zase ale začala chodit a to už jsem začala brát vážnějc.
Mamka mě pak přhlásila na tábor, kde byli opravdů skvělí vedoucí! Hlavně Katie, která byla mistrině Evropy v house dance. Já ji jako vedoucí neměla, protože jsem byla mezi mladšíma. ale měli jsme skvělou Peťu, která opravdu vymýšlela skvělé choreografie, že to každý zvládl a na závěrečné soutěži jsme asi s 13 družstev zkončili 4., což bylo boží!
no, pak nastala 4. třída a já začala zase chodit do tanečáku. To jsem byla už ta starší a učitelka mě měla ráda, takže jsem většinou i bývala ve předu a ještě s jednou kamarádkou to vedla.
V 5. třídě jsme přestoupila na školu do sousední vesnice, ale do tanečáku na školu unás jsem stále chodila a to už jsme s kamarádkou vymýšleli i choreografii, jenže tam chodily menšá holky a ty to nezvládaly, tak sme musely dělat helčí.
6. třída, tedy minulý rok... do tanečáku už jsme nechodila, protože když jsme tam byly, tak pak ty menší holky si zvykly, že snima tancujem a pak na vystoupení musely už tancovat samy a to jim nešlo. Tak sem ještě z kamarádkou (jinou) si zařídila, že jednou týdně budme chodit na základku a tam tancovat. Moc dlouho nám to nevydrželo a já tam chodila sama, a tak sems tím nakonec sekla a tancovala už jen doma a s kamarádkou před tělákem, protože sme bývali venku a čekaly cca 20 minut před tělocvičnou v areálu školy, než nám příde profesor otevřít.
Teďka v 7. třídě jsem chtěla chodit tancovat, ale mamka mi to zakázala, protože bych jezdila sama pozdě vlakem domů, a to se jí nelíbilo a navíc to bylo daleko od nádraží.

Písničky

Doufám, že nevadí, že si 1. třídu na co jsme tancovali nepamatuju :D
Hannah Montana - The best of both worlds (nesmějte se, ale fakt)
Ewa Farna - Kočka na rozpálený střeše (jelikož zapoměla učitelka to CDčko an který jsme tancovali tu naši chorošku :D)

Macklemore- Trift shop
Ciara- Like a boy
Youngbloodz - Imma shine
David Guetta ft. Sia- She Wolf
Davit Guetta ft. Sia- Titanium
Missy Elliot- Shake you pom pom
Samantha Jade- Step up

To bude asi tak všechno... Možná jsem něco vynechala, ale to opravdu nevím... :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie-Strawberry Ellie-Strawberry | Web | 7. dubna 2013 v 16:59 | Reagovat

Ahoj, nechceš spřátelit? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama