Květen 2013

Oficiálně

19. května 2013 v 18:32 | LOL |  Diary

Oficiálně přesouvám tento blog na

http://pretty-dots.blog.cz/

Zapište se do náboru


I'm GENIUS!

19. května 2013 v 16:43 Diary
Rozhodla jsem se, že tenhle blog projde OBŘÍ REKONSTRUKCÍ!
Doufám, že to nějak budu ztíhat :)
Další věc... Chtěla bych fotit... Takže vždycky bude článek, tam vyberete téma a já na to téma budu fotit. Moc ráda fotím, ale nemám zrcku. Jen normální digitální foťák Olympus , který mám ale strašně ráda a dobře podle mě fotí :)
to ej jen takovej kraťoučkej článeček :)

01-05-2013

1. května 2013 v 19:50 | LOL |  Diary
Zase si píšu asi jen pro sebe ale co.. :D Dneska sem byla s Káťou :3 u koní! :) Byly jsme tam od jedný do půl třetí, protože se koně jen pásli a my jen seděly na louce a povídaly si, ale bylo to fajn.. :) Pak jsme tam ještě šly kolem čtvrtý a to už se jezdilo... Ale jen Káťa, protože sme tam byly zzaprví jen dvě a mě neměl kdo vysadit (jezdíme bez sedel) a taky byly jen jedny otěže, protože kamarádka si ej vzala dom (ta třetí) . No ale pak sem teda měla jít jezdit, jenže Penny nějak blbla a nemohla sem na ni vysednout a taky pak přetrhla jakoby otěže :D A nakonec mi šlápla Penny na nohu :D Tam tak poskakuju a směju se :D Dnešek byl skvělej! :) A je škoda, že zítra musím do školy...

Čarodky- nejlepší!

1. května 2013 v 14:53 | LOL |  Diary
Ahoj! :D Zase po dlouhý době něco píšu.. :D Ale nějak sem neměla nic co k napsaní. Škola de celkem dobře a nic moc se u mě neděje..
Čarodky: Šla jsem tam teda s tátem, ale pak sem našla kamarádku, se kterou sem se neviděla tak asi 2 roky a to bydlíme ve stejný vesnici! :D Tak sme si tam povídaly, zpívaly a dělaly blbosti. Rozdělily jsme se vlastěn kvůli škole.. Ona šla na gympl, kam mě přijaly až po odvolání a já šla na gympl, kterej sem vlastně měla náhradní... Moc mě mrzí, že nejsme spolu .. :'( Hrozně mi vždycky chybí, ale to se od příštího roku změní.. :) Chtěla bych sní jet na volejbalovej tábor a pak po prázkách na volejbal za ní nastoupit :) Takže by sme se výdaly 3x týdně :))) Jinak ještě na čarodkách.. pak musela asi v deset odejít, tak sem tam pak byla s další kamarádkou a s tou sme měly takový ty svítící náramky jak se prasknou! :D A bylo to taky super! :)